Aby odpowiedzieć sobie na pytanie, ile można zarobić w Klubie DuoLife, musimy zrozumieć, jak działa system. Klub DuoLife to system oparty na idei softmarketingu, o którym pisałem już wcześniej. Pozwala on generować naprawdę duże zarobki, rzędu nawet 15000 – 20000 zł miesięcznie. Jak każdy biznes generujący tak wysokie zarobki trzeba poświęcić mu sporo zaangażowania i może on stać się dla Ciebie głównym źródłem dochodu. Jeśli jednak nie możesz lub nie chcesz angażować się na 100 procent, nic nie stoi na przeszkodzie dorobić do budżetu domowego kwoty rzędu 500, 1000 czy 2000 zł.

Zasada działania systemu jest bardzo prosta. Jako aktywny klubowicz otrzymujesz prowizję za każdy zakup dokonany przez osobę, której polecisz produkty DuoLife. Dobrze rozumiesz, tak długo, jak osoba której polecisz produkty, będzie dokonywać zakupów, z każdego takiego zakupu należą ci się pieniądze. DuoLife kładzie ogromny nacisk na zadowolenie swoich klubowiczów i klientów. Co najważniejsze, szeroka gama produktów pozwala znaleźć coś dla siebie praktycznie każdemu. W ofercie znajdziemy różnorodne produkty codziennego użytku – kosmetyki, suplementy diety, odżywki dla osób aktywnych, a nawet pastę do zębów.

No dobrze, ale ile można zarobić w Klubie DuoLife?

Kwota Twoich zarobków zależy tylko od ciebie! W klubie DuoLife oprócz standardowej prowizji z marży są też dodatkowe bonusy i prowizje. Zwiększają one znacznie potencjał zarobkowy, ale zacznijmy od podstawowej prowizji.

Za każdy zakup poleconej przez Ciebie osoby otrzymujesz punkty. Każdy punkt jest wart 1 zł. Średni koszyk zamówień to około 250 do 500 punktów. Otrzymujesz premię w wysokości 20% wartości punktowej pierwszego zamówienia, czyli średnio między 50 a 100 zł za każde pierwsze zamówienie. Większość osób, które przetestowały produkty DuoLife, zamawia je cyklicznie, co za tym idzie, będziesz otrzymywać prowizję za każde ich zamówienie.

A teraz najciekawszy element klubu DuoLife, każda z osób, które zaprosisz, również może zapraszać swoje osoby i zarabiać. A wtedy TY zarabiasz razem z nią! Otrzymujesz dodatkowe 5% punktów od każdego zakupu osób poleconych przez klubowiczów w twojej grupie! Zaczynasz rozumieć, dlaczego mówię, że to dobry biznes? 🙂

Przykład 1: Zapraszasz do klubu DuoLife 3 osoby, każda z nich kupuje produkty za 500 punktów. 3 x 500 = 1500 punktów = 300zł prowizji dla Ciebie. Każda z zaproszonych przez Ciebie osób zaprasza 3 swoje osoby – i każdy z nowo zaproszonych robi zakupy za 500 punktów. 1500 pkt * 3 osoby = 4500 punktów * 4% daje nam to 180 dodatkowych punktów do twojej prowizji. Łącznie 255 punktów dodatkowy do wypłaty

Przykład 1

A teraz najważniejsze – liczy się to do 5 poziomów w dół. Co prawda na kolejnych poziomach procent prowizji jest odrobinę niższy, ale daje to i tak bardzo ciekawe zarobki. Zakładając, że zaprosisz 3 osoby, każda z nich zaprosi kolejne 3 osoby i tak dalej. To sytuacja wygląda następująco – tabelka poniżej.

Poziom Ilość osób Procent prowizji rabatowej Śr. 250 pkt na osobę Śr. 500 pkt na osobę
1 3 5% 37.5 zł 75 zł
2 9 4% 90 zł 180 zł
3 27 4% 270 zł 540 zł
4 81 3% 607.5 zł 1215 zł
5 243 3% 1822.5 zł 3645 zł
6 729 2% 3645 zł 7290 zł
    Do wypłaty: 6472.50 zł 12945 zł

Jak łatwo zauważyć system softmarketingu pozwala szybko zwiększyć ilość zarabianych pieniędzy. I pomimo tego, że wydają się to bardzo duże liczby, nic nie stoi na przeszkodzie do osiągania jeszcze wyższych prowizji. Dodatkowo Klub DuoLife promuje aktywnych klubowiczów, zwiększając obrót punktowy w swojej grupie, możesz liczyć na awans i dodatkowe benefity takie jak udziały w globalnym obrocie punktowym, luksusowe wycieczki czy nawet nowy samochód klasy premium co rok! Teraz już wiesz, ile można zarobić w Klubie DuoLife, pomówmy więc o awansach – czyli źródłach dodatkowych pieniędzy ;).

Krótko o awansach i średnie zarobki na danym poziomie kariery

Klub DuoLife daje swoim członkom bardzo prosty w swojej budowie plan kariery, opiera się on głównie na ilości punktów generowanych przez ludzi w naszej grupie. Opiszę teraz kilka pierwszych poziomów wraz z szacunkowymi zarobkami na danym poziomie i dodatkami, z jakich można skorzystać.

Poziom 1 – Klubowicz

To poziom startowy w klubie, każda osoba, która zarejestruje się w DuoLife i dokona pierwszego zakupu na poziomie minimalnie 500 punktów, zostaje klubowiczem. Poziom ten pozwala na zakup produktów DuoLife z rabatem klubowym wynoszącym do 40% w zależności od produktu. A także upoważnia do zapraszania nowych osób. Jeśli nie chcesz budować biznesu, a tylko polecać produkty, to na tym poziomie dodatkowo otrzymujesz całkowicie za darmo swój własny sklep internetowy z produktami DuoLife. Wystarczy, że wyślesz link do sklepu osobie, której chcesz polecić produkty i za każdy jej zakup otrzymasz prowizje. Proste prawda?

Poziom 2 – Lider Grupy / Złoty Lider Grupy

Liderem grupy w DuoLife jest osoba, która zaprosiła co najmniej 3 osoby, które zarejestrowały się jako Klubowicz, czyli dokonały zakupu wartego 500 punktów. Na tym stanowisku otrzymujesz prowizję z marży, czyli prowizję za pierwszy zakup zaproszonej osoby, jak również 5% prowizję ze struktury rabatowej, czyli od punktów wygenerowanych przez zaproszone osoby. Średnie zarobki na tym stanowisku oscylują w granicach 250 – 300 zł miesięcznie.

Złotym Liderem Grupy nazywamy osobę, które skutecznie poleciła 3 nowych klubowiczów w ciągu miesiąca od przystąpienia do klubu. Taka osoba oprócz standardowych prowizji lidera ma udział w 1,5% globalnego obrotu punktowego firmy. Szacunkowe zarobki Złotego Lidera to około 400 zł miesięcznie.

Poziom 3 – Młodszy lider zespołu

Aby otrzymać awans na to stanowisko, obrót punktowy twojej grupy musi przekroczyć 4000 punktów w okresie rozliczeniowym. Osoba na tym stanowisku oprócz prowizji lidera grupy otrzymuje również udział w 1,5% globalnego obrotu punktowego firmy podobnie jak Złoty Lider Grupy. Szacunkowe zarobki Złotego Lidera to około 400 – 500 zł miesięcznie.

Poziom 4 – Lider zespołu

Poziom lidera zespołu wymaga, aby twoja grupa wykonała łączny obrót na poziomie 8000 punktów. Na tym poziomie jesteś uprawniony do 6% prowizji za obroty twojej struktury kariery, do 5% prowizji ze struktury rabatowej. Dodatkowo otrzymujesz udział w 2% globalnego obrotu punktowego firmy. Średnie miesięczne zarobki lidera zespołu przekraczają 1000 zł.

Poziom 5 – Kierownik zespołu

Awans na Kierownika zespołu wymaga łącznego obrotu punktów powyżej 25000. Na tym etapie kariery otrzymujesz prowizję w wysokości do 10% ze struktury kariery, dodatkowo w dalszym ciągu masz do 5% prowizji ze struktury rabatowej. I podobnie jak na niższych poziomach otrzymujesz udział w 1,5% globalnego obrotu punktowego firmy. Średnie miesięczne zarobki kierownika przekraczają 2500 zł. Dodatkowo od tego poziomu masz możliwość przystąpienia do programu samochodowego dla Kierowników. Szczegóły programu są opisane w innym artykule.

Premie za szybki start i bonusy lojalnościowe

Jeśli działasz w biznesie dynamicznie, Klub DuoLife nagradza cię dodatkowo! Jeśli awansujesz na poziom Lidera Zespołu w ciągu 30 dni, otrzymasz jednorazowy bonus w wysokości 1500 zł. Podobnie, jeśli zostaniesz Kierownikiem Zespołu w ciągu 60 dni od przystąpienia do klubu – otrzymasz bonus w wysokości 3000 zł.

Bonusy lojalnościowe to system gratisów, które otrzymujesz już od drugiego zamówienia. Gratisowe produkty zmieniają się z czasem, jednak zawsze jest to popularny produkt z oferty firmy. Do tej pory jako bonus lojalnościowy można było otrzymać suplementy np. Moja Krew czy zestaw Dzień i Noc.

Teraz już wiesz, ile można zarobić w Klubie DuoLife i pozostała ci decyzja, by zacząć ;).

 

Program samochodowy DuoLife to rewelacyjny program samochodowy w którym za wygenerowanie już obrotów na poziomie około 30 tyś punktów (1 pkt = 1 zł) miesięcznie możesz całkowicie za darmo otrzymać do dyspozycji samochód marki BMW, Mercedes-a lub Jaguara na rok, co rok możesz go wymienić na nowy inny model. Płacisz tylko za paliwo, a  ubezpieczenie, sezonowa wymiana kół te wszystkie wydatki są już po stronie firmy. Możesz wybrać spośród BMW serii 3 i 5, a może chcesz jeździć Mercedesem C, E lub S lub Jaguarem wachlarz samochodów jest duży. Zastanów się czy w Twojej firmie zarabiając miesięcznie ok 2500 – 3000 zł i  generując co miesiąc obroty już od 30 tyś możesz jeździć nowym Mercedesem Klasy C , a tutaj masz go do dyspozycji na rok, płacisz tylko za paliwo, firma płaci za przeglądy, ubezpieczenia i inne koszty związane z eksploatacją samochodu. Wystarczy że każdego miesiąca generujesz minimalne obroty 30 tyś złotych i możesz jeździć nowym Mercedesem Klasy C lub BMW 3, ale im wyższe obroty generujesz możesz przesiąść się np: do BMW 5 lub Mercedesa GLE a nawet Mercedesa S.

Wszystko zależy od obrotów które generujesz miesięcznie, pracuj aby każdego miesiąca generować większe obroty a dzięki temu otrzymasz nowy samochód a nawet do dwóch zagranicznych wycieczek w ciągu roku. Jak to wygląda – po pierwsze musisz się zakwalifikować do programu samochodowego czyli osiągnąć odpowiedni obrót punktowy (w DuoLife jeden punkt to odpowiednik 1 zł) , w kolejnym okresie rozliczeniowym (czyli kolejnym miesiącu – w DuoLife rozliczane okresy są od połowy miesiąca do połowy kolejnego miesiąca)generujesz takie same lub wyższe obroty – czyli są one na tym samym poziomie lub wyższym i składasz formularz aplikacyjny. Im większy obrót generujesz tym wyższym modelem samochodu możesz jeździć, co ważne za wyższymi obrotami idą również wyższe wynagrodzenia (jest to omówione w innym artykule link poniżej). Dla przykładu generując 30 tyś pkt możesz jeździć Mercedesem Klasa C lub BMW 318 Touring . generując 60 tyś pkt – Mercedesem E, Jaguarem XE lub E-Pace, im wyżej tym wyższe modele, możliwości są nieograniczone, wyobraź to sobie.

A teraz najciekawszy element klubu DuoLife, każda z osób, które zaprosisz, również może zapraszać swoje osoby i zarabiać. A wtedy TY zarabiasz razem z nią! Otrzymujesz dodatkowe 5% punktów od każdego zakupu osób poleconych przez klubowiczów w twojej grupie! Zaczynasz rozumieć, dlaczego mówię, że to dobry biznes? 🙂

Przykład 1: Zapraszasz do klubu DuoLife 3 osoby, każda z nich kupuje produkty za 500 punktów. 3 x 500 = 1500 punktów = 300zł prowizji dla Ciebie. Każda z zaproszonych przez Ciebie osób zaprasza 3 swoje osoby – i każdy z nowo zaproszonych robi zakupy za 500 punktów. 1500 pkt * 3 osoby = 4500 punktów * 4% daje nam to 180 dodatkowych punktów do twojej prowizji. Łącznie 255 punktów dodatkowy do wypłaty

Przykład 1

A teraz najważniejsze – liczy się to do 5 poziomów w dół. Co prawda na kolejnych poziomach procent prowizji jest odrobinę niższy, ale daje to i tak bardzo ciekawe zarobki. Zakładając, że zaprosisz 3 osoby, każda z nich zaprosi kolejne 3 osoby i tak dalej. To sytuacja wygląda następująco – tabelka poniżej.

Poziom Ilość osób Procent prowizji rabatowej Śr. 250 pkt na osobę Śr. 500 pkt na osobę
1 3 5% 37.5 zł 75 zł
2 9 4% 90 zł 180 zł
3 27 4% 270 zł 540 zł
4 81 3% 607.5 zł 1215 zł
5 243 3% 1822.5 zł 3645 zł
6 729 2% 3645 zł 7290 zł
    Do wypłaty: 6472.50 zł 12945 zł

Jak łatwo zauważyć system softmarketingu pozwala szybko zwiększyć ilość zarabianych pieniędzy. I pomimo tego, że wydają się to bardzo duże liczby, nic nie stoi na przeszkodzie do osiągania jeszcze wyższych prowizji. Dodatkowo Klub DuoLife promuje aktywnych klubowiczów, zwiększając obrót punktowy w swojej grupie, możesz liczyć na awans i dodatkowe benefity takie jak udziały w globalnym obrocie punktowym, luksusowe wycieczki czy nawet nowy samochód klasy premium co rok! Teraz już wiesz, ile można zarobić w Klubie DuoLife, pomówmy więc o awansach – czyli źródłach dodatkowych pieniędzy ;).

Zarejestruj swoje konto i zarabiaj na polecaniu produktów DuoLife

 

Zarabianie poprzez rekomendacje produktów jest bardzo proste, wystarczy że sam używasz i polecasz produkty (nie musisz używać wszystkich, możesz używać tylko wybrane i najlepsze dla Ciebie produkty) i jeżeli dana osoba dokona zakupu produktu z Twojej rekomendacji otrzymujesz prowizję.
Możesz dorabiać kilkaset złotych miesięcznie lub zarabiać po kilka tysięcy i do tego jeździć płacąc tylko za paliwo luksusowym samochodem, najlepsi zarabiają nawet powyżej 30 tysięcy złotych miesiecznie. Wszystko zależy od sieci jaką zbudujesz, mogą to być pojedyncze osoby dla których ważna jest suplementacja i zdrowe odżywianie jak i firmy np: studia fryzjerskie czy urody, senatora czy hotele, ale również apteki, sklepy ze zdrową żywnością lub suplementami. Wszystko zależy od Ciebie ile zarobisz.
Dołącz do osób które zarabiają polecając produkty DuoLife (suplementy diety, kosmetyki, żywność funkcjonalną i wiele innych znakomitych produktów).

Zobacz ile i jak możesz tutaj dorobić lub zarabiać i dodatkowo otrzymać za darmo nowy samochód Mercedes-a, BMW lub Jaguara.

Ile i jak mogę tutaj zarobić?

Zarejestruj za darmo swoje konto w Klubie Duolife i zacznij zarabiać, pamiętaj aby móc zarabiać pieniądze i mieć dostęp do jak najtańszych produktów oraz wszystkich promocji w pierwszym kroku rejestracji wybierz opcje że rejestrujesz się jako “Klubowicz”. 

Zarejestruj swoje konto w DuoLife

Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji obejrzyj filmy u dołu strony w której znajdziesz szereg materiałów które pozwolą szerzej zdobyć wiedzę na temat firmy, produktów i możliwości zarabiania.

 

Rejestracja jest prosta i intuicyjna, naciśnij przycisk i zarejestruj się jako Klubowicz w Klubie Duolife

 

 Nawet 4000 złotych miesięcznie możesz otrzymać dopłaty do samochodu lub do wyboru możesz wybrać samochód do użytkowania dla siebie (ponosisz tylko koszty paliwa), może to być BMW serii 3, Mercedes klasy A, C, E albo Jaguar. Do programu dochodzą cały czas nowe modele. W jaki sposób – po wygenerowaniu miesięcznie obrotów i powtarzaniu ich w kolejnych miesiącach Pobierz w PDF warunki programu samochodowego DuoLife.

Program samochodowy dla Ciebie

 

Nie możesz się zdecydować, jeszcze potrzebujesz dodatkowych informacji, szukasz rozwiązań na zarabianie z domu ale masz jeszcze obiekcje, napisz do nas dowiedz się więcej i otrzymaj dodatkowe materiały.

 

Zarejestrowałem się, jako klubowicz co dalej ?

Jeżeli zarejestrowałeś swoje konto i nie wiesz co dalej robić to napisz do mnie poprzez  formularz kontaktowy.

 

Współpracujemy tylko z osobami które poważnie traktują możliwość zarabiania w tym biznesie. 

Zarejestruj swoje konto w DuoLife

DOSTĘP DO SYSTEMU

 

 

Zobacz to zanim podejmiesz decyzję:

Jest pewna różnica pomiędzy zakupem produktów a startem nowego przedsięwzięcia biznesowego. Dla laika jest to jedno i to samo, ale dla profesjonalisty jest to jedna czynność podyktowana dwoma różnymi intencjami, dlatego chcę abyś rozumiał, że już na tym etapie można popełnić błąd rzutujący na powodzenie przedsięwzięcia…

 

 

Jest wiele zawodów, które już są dzisiaj nikomu nie potrzebne. Jest wiele modeli pracy dzisiaj nie wydajnych i nie przynoszących przychodu. Postępu nie da się zatrzymać, trzeba być elastycznym i przewidywać trendy. 

Już Dziś Dołącz do Społeczności Zarabiającej przez Internet.

Kiedy szef zabrał Ciebie na taką wycieczkę?

Podróżuj i ciesz się życiem, bo na to zasługujesz!

Co roku firma DuoLife zabiera swoich klubowiczów  na luksusową wycieczkę. 

W ubiegłym roku była Grecja, a teraz luksusowy pięciogwiazdkowy hotel w Turcji, to nagroda za dobrze wykonaną pracę, 
a kilkaset osób pozytywnie nakręconych w jednym miejscu to gwarancja dobrej zabawy. 

Program samochodowy

Prosto z Fabryki Luksusowy Samochód Może być Twój

Już ponad 400 osób odebrało swoje samochody w ramach programu motywacyjnego „Car Program”. DuoLife to wyjątkowa firma na tle konkurencji, bo jako nieliczna na rynku oferuje wynajem długoterminowy. Taka opcja nie wymaga w przeciwieństwie do większości programów samochodowych na rynku brania na siebie zobowiązania finansowego w postaci kredytu czy też leasingu. W DuoLife w momencie osiągnięcia kwalifikacji na samochód już od stanowiska Kierownika Zespołu w planie marketingowym DuoLife, możesz stać się użytkownikiem nowego samochodu luksusowych marek. Nie płacisz za ubezpieczenie, nie robisz przeglądów, niestety musisz płacić mandaty za szybką jazdę, więc uważaj!
Poczuj luksus jeżdżąc fabrycznie nowym pachnącym samochodem i nie płać za ten luksus, należy Ci się on za dobrze wykonaną pracę!

Rozpocznij juz teraz !

 

 

Copyright © ZNBR Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie materiały są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).