Klub DuoLife jest jednym z najciekawszych sposobów na zarabianie pieniędzy na polecaniu produktów, opartym na idei softmarketingu – czyli polecaniu produktów, które przetestowałeś osobiście i jesteś z nich zadowolony. Jest to również najbardziej naturalny dla ludzi rodzaj marketingu, ponieważ jeśli jestem z czegoś zadowolony, chętnie podzielę się danym produktem czy usługą z innymi ludźmi. Jak łatwo się domyślić, pierwszym krokiem na naszej drodze do zarabiania z klubem DuoLife jest rejestracja w systemie i wypróbowanie produktów.

Krok 1 – twoja nazwa w klubie i dane do logowania:

Rejestracje zaczynamy od podania podstawowych danych, czyli adresu email, kraju rejestracji, hasła i nazwy, pod jaką będziesz widoczny w klubie. Nazwa to również początek adresu twojego sklepu internetowego. W ramach klubu DuoLife każdy klubowicz otrzymuje własny link partnerski do sklepu z produktami. Link taki wysyłasz osobom, którym chcesz polecić produkty, dzięki temu każdy zakup z twojego linku będzie generował dla Ciebie prowizje. Pamiętaj, żeby przy rejestracji zaznaczyć “KLUBOWICZ”, klubowicze otrzymują wyższe rabaty i są upoważnieni do otrzymywania wynagrodzenia za polecanie produktów, a także brania udziału w programach motywacyjnych np. programie samochodowym. W kolejnych polach uzupełniamy nasze dane osobowe i sposób rozliczania prowizji. W zależności od tego, czy prowadzimy działalność gospodarczą.

Krok 2 – pierwsze zamówienie

Kolejnym krokiem jest wybranie produktów, które chcemy wypróbować. Aby zostać pełnoprawnym klubowiczem DuoLife, należy dokonać zakupu wartego 500 punktów. Ilość punktów podana jest pod ceną danego produktu. Na początek warto wypróbować któryś z gotowych pakietów. Zawierają one szeroki przekrój produktów dostosowanych do celu, jaki chcemy osiągnąć za pomocą suplementacji. Do wyboru mamy między innymi pakiet dla utraty wagi, zwiększenia energii czy obniżenia cholesterolu. Warto przeczytać opisy poszczególnych pakietów, dzięki temu możesz wybrać pakiet idealny dla siebie.

Krok 3 – wybór dodatków

Po wybraniu pakietu, pod listą produktów pojawi się opcja wyboru dodatków i promocji. Np. możemy otrzymać wysyłkę w cenie 1 zł, dodatkowe produkty w promocyjnych cenach czy materiały edukacyjne. Promocje są zróżnicowane w czasie, jednak jest ich na tyle dużo, że zawsze znajdziemy coś, co nas zainteresuje. Oczywiście, jeśli nie chcesz skorzystać z promocji, nie musisz tego robić.

Pod listą promocji podajemy adres do wysyłki i po akceptacji regulaminu przechodzimy do wyboru formy płatności. Do wyboru mamy standardowe formy płatności, czyli: przelew bankowy, płatność przy odbiorze czy płatność online. Konto klubowicza zostaje w pełni aktywowane po dokonaniu płatności za pierwsze zamówienie.

Krok 4 – polecanie produktów

Produkty możesz polecać już od momentu aktywowania konta klubowicza, po zalogowaniu się na stronie DuoLife kliknij swoje imię i przejdź do profilu. W profilu znajdziesz podstawowe informacje takie jak pozycja w klubie, data rejestracji, i twoje linki partnerskie do strony rejestracji i do sklepu.

Jeśli chcesz polecić konkretny produkt z oferty, możesz wejść w link do swojego sklepu, kliknąć produkt i pod zdjęciem produktu znajdziesz link, który możesz wysłać znajomemu.

To tyle, jeśli chodzi o rejestracje w klubie DuoLife, z kolejnych artykułów dowiesz się jakie dodatkowe korzyści czekają na aktywnych klubowiczów!

 

 

 
 
 
Po tym etapie zweryfikujemy poprawność wykonania czynności, przekażmy Ci dostęp do panelu szkoleniowego oraz projektu systemu gdzie dowiesz się wszystkiego o produktach i metodyce działania z każdą kategorią produktów. Otrzymasz wszystkie narzędzia oraz pełne wsparcie abyś mógł/a czerpać zyski z działalności internetowej.
 
Możesz pracować w wolnych chwilach, do tego gdziekolwiek jesteś to Ty decydujesz ile zarobisz. Od nas otrzymujesz indywidualne wsparcie oraz wszystkie niezbędne szkolenia.
 
Jeśli napotkasz jakikolwiek problem lub nie znalazłeś/aś odpowiedzi na Twoje pytanie  napisz do nas na maila.
 
Jeżeli będziesz chciał/a się bardziej zaangażować to możesz zostać Menagerem/Kierownikiem naszego projektu. 
 
Twoje zarobki wzrosną < 10 000 zł MIESIĘCZNIE !

 

 

 

 

  • Bezpieczna i zatwierdzona platforma
  • Zarobki na Twoim koncie w ciągu 24 godzin
  • Proste narzędzia szkoleniowe
  • Całodobowa pomoc oraz stałe wsparcie

 

 

 

 

 

 

  

 

DOSTĘP DO SYSTEMU

 

 

Zobacz to zanim podejmiesz decyzję:

Jest pewna różnica pomiędzy zakupem produktów a startem nowego przedsięwzięcia biznesowego. Dla laika jest to jedno i to samo, ale dla profesjonalisty jest to jedna czynność podyktowana dwoma różnymi intencjami, dlatego chcę abyś rozumiał, że już na tym etapie można popełnić błąd rzutujący na powodzenie przedsięwzięcia…

 

 

Jest wiele zawodów, które już są dzisiaj nikomu nie potrzebne. Jest wiele modeli pracy dzisiaj nie wydajnych i nie przynoszących przychodu. Postępu nie da się zatrzymać, trzeba być elastycznym i przewidywać trendy. 

Już Dziś Dołącz do Społeczności Zarabiającej przez Internet.

Kiedy szef zabrał Ciebie na taką wycieczkę?

Podróżuj i ciesz się życiem, bo na to zasługujesz!

Co roku firma DuoLife zabiera swoich klubowiczów  na luksusową wycieczkę. 

W ubiegłym roku była Grecja, a teraz luksusowy pięciogwiazdkowy hotel w Turcji, to nagroda za dobrze wykonaną pracę, 
a kilkaset osób pozytywnie nakręconych w jednym miejscu to gwarancja dobrej zabawy. 

Program samochodowy

Prosto z Fabryki Luksusowy Samochód Może być Twój

Już ponad 400 osób odebrało swoje samochody w ramach programu motywacyjnego „Car Program”. DuoLife to wyjątkowa firma na tle konkurencji, bo jako nieliczna na rynku oferuje wynajem długoterminowy. Taka opcja nie wymaga w przeciwieństwie do większości programów samochodowych na rynku brania na siebie zobowiązania finansowego w postaci kredytu czy też leasingu. W DuoLife w momencie osiągnięcia kwalifikacji na samochód już od stanowiska Kierownika Zespołu w planie marketingowym DuoLife, możesz stać się użytkownikiem nowego samochodu luksusowych marek. Nie płacisz za ubezpieczenie, nie robisz przeglądów, niestety musisz płacić mandaty za szybką jazdę, więc uważaj!
Poczuj luksus jeżdżąc fabrycznie nowym pachnącym samochodem i nie płać za ten luksus, należy Ci się on za dobrze wykonaną pracę!

Rozpocznij juz teraz !

 

 

Copyright © ZNBR Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie materiały są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).