Pracujemy w oparciu o produkty finansowe, zdrowotne ponieważ na nich możesz zarobić najwięcej.

W tej chwili mamy ok. 70 firm. Każda firma oferuje prowizję w przedziale 50 zł – 200 zł za swój produkt. Jak widzisz są to duże kwoty, które są możliwe do zarobienia tylko w tej branży j i to całkowicie bez wychodzenia z domu.

Kto może w ten sposób zarabiać?
     Tak na prawdę każda pełnoletnia osoba, mająca polskie obywatelstwo. Nie ma dla nas znaczenia czy pracujesz na etacie, jesteś studentem czy aktualnie bezrobotnym. Nie wymagamy również żadnego doświadczenia, ponieważ zapewniamy szkolenie online oraz konsultacje, więc nie musisz nawet wychodzić z domu.

Partnerzy, którzy dotychczas rozpoczęli z nami współpracę, często traktują tę formę zarabiania jako zastrzyk  gotówki np. po godzinach swojej pracy. Musisz wiedzieć, że współpraca z nami nie zajmie Ci więcej niż 1-2 godzin dziennie.

Nie inwestujesz również żadnych swoich pieniędzy!

Czy są jakieś wymagania?
     Z racji, że jest to forma działania przez Internet, nikt nie będzie Cię kontrolował, czy wymagał wyrobienia jakiejś normy. To Ty decydujesz ile i kiedy pracujesz, ponieważ otrzymujesz pieniądze od wypracowanych efektów.

Nie ponosisz również żadnego ryzyka, ponieważ przesyłamy Ci listę produktów, która jest BEZPŁATNA lub opłata nie przekracza kilku złotych. W każdym momencie możesz zrezygnować nie podając nawet przyczyny. Zasada jest prosta: zarabiasz tyle ile wypracujesz!

Jak to wygląda w praktyce?
     Po wyrażeniu chęci współpracy, kontaktujesz się z naszym asystentem na Facebooku.

Przechodzisz do etapu weryfikacji, gdzie testujesz pierwszy produkt. Podczas tego etapu sprawdzamy czy wykonujesz wszystko poprawnie. Po pozytywnym przejściu tego etapu otrzymujesz od nas szkolenie, w którym dowiadujesz się wszystkiego o poszczególnych produktach i tego jak poprawnie działać.

Po przejściu szkolenia online, dostaniesz od naszego menadżera projektu listę niemal 100 produktów.
Za każdy produkt możesz zarobić 50 – 200 zł prowizji!

Najbardziej zaangażowane osoby, mogą zostać Menadżerami w naszym projekcie. Wiąże się to z pomaganiem nowym rekrutom, jak i zarobkami rzędu 5 000 – 10 000 zł miesięcznie.

Kwestie formalne
     Każdy produkt/usługa jest w systemie naliczany jako “wniosek wysłany”. Rozliczenia mają miejsce co tydzień, w piątek o godzinie 17:00. Wypłatę możesz zlecić w każdej chwili na swoje konto bankowe.

Otrzymujesz również umowę współpracy w formie elektronicznej, której nie musisz już podpisywać.

 

O DuoLife:

W DuoLife pomagamy sobie wzajemnie. Bez względu na to w jakim zespole jesteśmy. Pomagamy sobie nawzajem i czerpiemy inspirację.
 
 
DuoLife ONLINE. Webinary, dwa razy dziennie, od poniedziałku do piątku. W tematyce od: rozwoju osobistego, poprzez BKZ i duolifeonline, aż po webinary specjalne o zdrowiu.

ZOOMY nawet 4 razy dziennie, codziennie inna tematyki tematyka i inny prowadzący. 😊 Przykładowy zoom >>

KATALOGI, ULOTKI, DRUKOWANE BILETY, START PLAN (W KAŻDYM PAKIECIE startowym) w wielu już językach. Wszystko, co jest potrzebne do promocji projektu na całym świecie offline.

CD MEC- SZKOLENIOWE I PRODUKTOWE 😊
Płyty z nagranymi historiami liderów, świetna inspiracja do wysłuchania w samochodzie czy w domu. Niesamowicie wartościowa wiedza, do wykorzystania >>

•KSIĄŻKI 😊 dla rozwoju osobistego, bo kto się nie rozwija....ten się zwija. :) 
 
CZASOPISMA BRANŻOWE Z REKLAMAMI I ARTYKUŁAMI.

DUOLIFE MAGAZYN. 5 numer już także dostępny w Empiku. Jest on wizytówką naszego projektu. 

•Tutaj łatwo znajdziesz LIDERA DO POMOCY I NAUKI. Jest do kogo się zwrócić. 😊 Czerpiąc inspirację i wiedzę, możesz stać się inspiracją i prawdziwym liderem, dla swojej dopiero powstającej grupy. Liderzy krok po kroku nauczą Ciebie wszystkich możliwych technik promocji projektu.

SYSTEM SMSÓW I MAILI. Przypomnienie o eventach, zakupach, awansach itp.

MOŻLIWOŚĆ ODDAWANIA OSÓB, aby pomagać sobie wzajemnie w karierze. 
Jak jesteś aktywnym liderem możesz pomóc w ten sposób wielu osobom w zniżkach zakładając, że one same są aktywne własnymi zakupami na swoje potrzeby zdrowotne. Wspólnie budujemy jeden zespół i pomagamy naszemu partnerowi w budowie drugiego. (zasada edyfikacji)

PRODUKT – WYSOKA JAKOŚĆ I DZIAŁAJĄCY! POWSZECHNIE POTRZEBNY i odnawialny produkt – DUŻY RYNEK. Produkt dla każdego bez względu na wiek i płeć. Poprawiający zdrowie i urodę. Coś, czego działanie można namacalnie odczuć. Efektywnie działający produkt, który przyciąga  do regularnych zakupów.
 
DOBRY MARKETING, plan wynagrodzeń jest unikatowy dla tych, którzy  pracują i nauczą się pracować wg. planu.

DOBRA REKLAMA- M.IN. SPORTOWCY. DuoLife jest partnerem strategicznym Związku Karate, kilku drużyć piłkarskich, oraz patronuje wyzwaniu Krzysztofa Drabika w zdobyciu Mont Everest w 2020roku, żąglując. 
 
SAMOCHODY – PROGRAM FLOTOWY - do wyboru w użytkowanie Mercedes, Jaguar lub BMW, a na własność każda marka nie starsza niż 2 lata. DuoLife zaopatrzy Ciebie we wszystko. Nic tylko jeździć.


 DUOVITA – APARTAMENTY – 2-3%,  nowa fantastyczna możliwość duovita.pl W DuoLife patrzymy holistycznie na życie. Taki apartament to również szansa na stworzenie idealnego miejsca na wypoczynek dla zmęczonych miejskim życiem turystów oraz fanów nart i snowbordu. To ideał dla inwestorów w kolejny praktyczny biznes. Zapytaj mnie o szczegóły.

•PRODUKT W APTEKACH – Produkty DuoLife mogą być sprzedawane we wszelkiego rodzaju sklepach: zielarskich, ekologicznych, aptekach, sklepach internetowych (pod warunkiem zachowania ceny detalicznej).

•CERTYFIKATY jakości, m.in. FDA dopuszczający do obrotu na terenie Stanów Zjednoczonych i wielu już krajach świata.
•KONTAKT Z ZARZĄDEM - Każdy Klubowicz ma wpływ na działanie firmy. Może skontaktować się zarówno z prezesami jak i z Radą Naukową telefonicznie lub mailowo.
 
•INFOLINIA MEDYCZNA - dla zarejestrowanych klubowiczów. Można zadzwonić do dyżurującego eksperta, przedstawić swoje problemy, wyniki badań (mailem), aby otrzymać sugerowane dawkowanie preparatów wraz ze wskazaniem na te, które przy danym problemie, chorobie będą najbardziej wskazane.

•Wakacje w pięknym, co roku innym kraju - całkowicie ZA DARMO,  2 razy W ROKU w zależności od osiągniętej pozycji kariery. W tym roku Turcja czy w zeszłym Oman, Emiraty czy Grecja. W przyszłym planowana Panama. 

•FILMY Z WYDARZEŃ. PRODUKTOWE i SYSTEMOWE, dzięki którym tzw. system wsparcia wykonuje Twoją pracę informacyjną.

•MATERIAŁY REKLAMOWE Z LOGO DUOLIFE - dostępne w wielu wersjach językowych, dzięki czemu jeszcze bardziej zidentyfikujesz się z firmą.


 • GOTOWY, KOMPLETNY SYSTEM PRACY - idąc drogą liderów, którzy przygotowali specjalny program rozwojowy, krok po kroku, ramię w ramię dojdziesz do punktu, w którym widzisz siebie za jakiś czas.
 • POPRAWA RELACJI Z INNYMI I SOBĄ - poprzez uczestnictwo w mastermindach, BDS i LDS możesz uzdrowić swoją relację z ludźmi, przewartościować swoje życie.
 • WYJĄTKOWA SPOŁECZNOŚĆ – POZYTYWNA, WSPIERAJACA - grupa reaguje na każdy Twój ruch, na każdy sukces i każdą małą porażkę; w sposób sprzyjający, podbudowując na duchu, ale przede wszystkim doceniając.
 • POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA - dla swojej przyszłości, dla swojej rodziny; bezpieczeństwa stabilnego biznesu i firmy z polskimi korzeniami.
 • DZIEDZICZENIE KONTA - W DuoLife, możesz przekazać swoją strukturę, swój pączkujący biznes; swoim dzieciom. Firma pokazuje nam przez to jak bardzo patrzy w przyszłość i gdzie będzie za 10-20 lat.
 • DOCHÓD PASYWNY - Bez względu na to, czy odwozisz dziecko do szkoły, czy wdrapujesz się na Mont Everest; czy akurat czytasz książkę, a może edyfikujesz swojego Klubowicza, prowadzisz konferencję, prezentację on-line. Cokolwiek robisz teraz, a czemu poświeciłeś dłuższy bądź krótszy czas wcześniej, teraz procentuje. Oznacza to, że raz wykonana praca i edukacja biznespartnerów do dawania z siebie maksimum, powoduje, że zarabiasz pasywnie.
 • BRAK INWESTYCJI - Twoją inwestycją jest zakup produktu. Gdzie możesz wystartować z tak małym nakładem finansowym? Tak naprawdę inwestujesz w swoje zdrowie, nadrzędną wartość.
 • BRAK RYZYKA - Brak wpisowego, dodatkowych opłat. W DuoLife pieniądze powstają z obrotu produktem. Jest to program inwestycyjny, realny, ile czasu włożysz, takie będą również efekty.
 • MOŻLIWOŚĆ SZYBKIEGO ZAROBKU - Już w pierwszym miesiącu możesz zarobić średnią krajową. Jest to uzależnione od Twojego zaangażowania, ilości przeprowadzonych rozmów, poświęconego czasu. Lider pomoże Tobie w stawianiu pierwszych kroków. Pamiętaj, że możesz liczyć na jego edyfikację.
 • UDZIAŁ W OBROTACH ŚWIATOWYCH FIRMY - Bonusy z obrotu światowego zaczynają się od drugiej pozycji drabiny kariery. Zauważ, że zwykle w innych projektach, firmy dzielą się obrotem z tymi, którzy mają najwyższe pozycje. Firma DuoLife jednak, dzieli się obrotem z "nowymi" Klubowiczami, osiągającymi pierwsze pozycje w awansie.
 • DOWOLNOŚĆ GODZIN PRACY – WOLNA PRZEDSIEBIORCZOŚĆ - Pracujesz kiedy chcesz i z kim chcesz, w jakich godzinach chcesz, segregując swoje życiowe priorytety. Jesteś sam/a sobie szefem. Od Ciebie zależy o której rozpoczniesz swój biznesowy dzień. 
 • BIZNES MIEDZYNARODOWY - DuoLife zdobywa kolejne rynki europejskie, liderzy rosną jak grzyby po deszczu. W niedalekiej przyszłości planowane jest otwarcie magazynu w Nowym Yorku. DuoLife dba o certyfikaty jakości i inne wymagane na poszczególnych rynkach światowych.
 • SAM SOBIE SZEFEM - Nie masz nad sobą presji, że coś musisz. Nie musisz nic, tylko możesz; możesz pracować jak chcesz i osiągać własne cele i marzenia.
 • BRAK TOKSYCZNEGO SZEFA - Zamiast pracować na realizację czyjiś marzeń, pracuj by zrealizować swoje. Zamieniaj je w cele i dąż do ich realizacji.
 • ELASTYCZNY BIZNES (ZAWSZE NA CZASIE) - Różnorodność produktów oraz co raz to nowe sektory działalności firmy, wychodzące na przeciw potrzebom klienta.
 • ETYKA PRACY – KODEKS ETYCZNY  - zasada współpracy, pomocy i sprzyjającego środowiska.
 • TURKUSOWA ORGANIZACJA- zarząd otwarty jest na pomysły i propozycje ulepszenia działalności firmy
 • AKADEMIA BIZNESU 
 • DUPLIKACJA - Pokazuj swoją postawą postawę prawdziwego lidera i duplikuj to, co nauczyłeś się od swojego upline.
 • SWOBODNE PLANOWANIE WCZASÓW - To Ty decydujesz kiedy jedziesz na urlop. Nie musisz nikogo pytać o zgodę. Sam sobie jesteś sterem, okrętem i żeglarzem.
 • MOŻLIWOŚĆ PRACY Z KAŻDEGO MIEJSCA NA ŚWIECIE - tak naprawde nie ma znaczenia gdzie mieszkasz i to czy dużo podróżujesz. Do tego projektu wystarczy Tobie tylko alptop, tablet lub telefon. Możesz to robić z każdego miejsca na świecie i o porze jaka Tobie odpowiada.
 • WOLNOŚĆ - Nie ma nic piękniejszego jak byc nieograniczanym przez etat. Poczuj wolność pracy i podejmowania decyzji.
 • POMAGANIE INNYM I ZARABIANIE PRZY TYM  - Pomagając innym, pomagasz sobie. Przekazujesz wartości zdrowia fizycznego (produkty), mentalnego (BDS, LDS).
 • BYCIE SOBĄ Z DOBRĄ, UCZCIWĄ INTENCJĄ wobec swojej grupy, jak i crosslinów.
 • PRACA W BRANŻY ZDROWIA I EDUKACJI – branży w najbardziej rozwijającym się systemie.
 • POPRAWA ZDROWIA NASZEGO I ZNAJOMYCH - czyli budowanie biznesu na wartościach najwyższych, takich jak zdrowie, etyka biznesu i otwarty umysł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DOSTĘP DO SYSTEMU

 

 

Zobacz to zanim podejmiesz decyzję:

Jest pewna różnica pomiędzy zakupem produktów a startem nowego przedsięwzięcia biznesowego. Dla laika jest to jedno i to samo, ale dla profesjonalisty jest to jedna czynność podyktowana dwoma różnymi intencjami, dlatego chcę abyś rozumiał, że już na tym etapie można popełnić błąd rzutujący na powodzenie przedsięwzięcia…

 

 

Jest wiele zawodów, które już są dzisiaj nikomu nie potrzebne. Jest wiele modeli pracy dzisiaj nie wydajnych i nie przynoszących przychodu. Postępu nie da się zatrzymać, trzeba być elastycznym i przewidywać trendy. 

Już Dziś Dołącz do Społeczności Zarabiającej przez Internet.

Kiedy szef zabrał Ciebie na taką wycieczkę?

Podróżuj i ciesz się życiem, bo na to zasługujesz!

Co roku firma DuoLife zabiera swoich klubowiczów  na luksusową wycieczkę. 

W ubiegłym roku była Grecja, a teraz luksusowy pięciogwiazdkowy hotel w Turcji, to nagroda za dobrze wykonaną pracę, 
a kilkaset osób pozytywnie nakręconych w jednym miejscu to gwarancja dobrej zabawy. 

Program samochodowy

Prosto z Fabryki Luksusowy Samochód Może być Twój

Już ponad 400 osób odebrało swoje samochody w ramach programu motywacyjnego „Car Program”. DuoLife to wyjątkowa firma na tle konkurencji, bo jako nieliczna na rynku oferuje wynajem długoterminowy. Taka opcja nie wymaga w przeciwieństwie do większości programów samochodowych na rynku brania na siebie zobowiązania finansowego w postaci kredytu czy też leasingu. W DuoLife w momencie osiągnięcia kwalifikacji na samochód już od stanowiska Kierownika Zespołu w planie marketingowym DuoLife, możesz stać się użytkownikiem nowego samochodu luksusowych marek. Nie płacisz za ubezpieczenie, nie robisz przeglądów, niestety musisz płacić mandaty za szybką jazdę, więc uważaj!
Poczuj luksus jeżdżąc fabrycznie nowym pachnącym samochodem i nie płać za ten luksus, należy Ci się on za dobrze wykonaną pracę!

Rozpocznij juz teraz !

 

 

Copyright © ZNBR Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie materiały są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).