Opieramy się na produktach, które oferują największe wynagrodzenie. Jak wiadomo największym kapitałem operuje BRANŻA FINANSOWA.

 Twoja praca będzie polegała na testowaniu produktów finansowych ale nie tylko, mamy także znane marki, sklepy online, ubezpieczenia, odszkodowania !

      Oczywiście będziesz testował tylko takie produkty, które są dla klientów BEZPŁATNE  

 

Najważniejsze korzyści ze współpracy:

Dodatkowe pieniądze

Dla osób, które chcą tylko dodatkowo dorobić do swojej pensji.

Zdalna współpraca

Nie musisz wychodzić z domu, aby z nami współpracować. Pracujesz wtedy kiedy masz czas!

Regularne rozliczenia

Na podstawie wypracowanych efektów, co tydzień otrzymujesz naliczenia do wypłaty.

 

  

Intryguje Cię zapewne czy jest to legalne? Czy każdy może tak pracować ? Odpowiedź brzmi prosto: 2 razy TAK ! Jest to w pełni legalne i każdy kto ma ukończone 18 lat może zacząć zarabiać w ten sposób. Rozliczenie z Urzędem Skarbowym jest na zasadzie ryczałtu. Dzięki platformie jesteśmy w stanie pracować z każdego miejsca na ziemi. Wyobraź sobie miejsce w którym chciałbyś/chciałabyś się znaleźć i stamtąd pracować na laptopie czy też smartfonie, to jest właśnie super !

   

 Money.pl to firma, która współpracuje z największymi instytucjami finansowymi w Polsce. Jest to bardzo znany portal finansowy należący do grupy kapitałowej Wirtualna Polska – www.wp.pl

Money.pl istnieje od 2001 roku, 

     Dane KRS firmy znajdziesz tutaj >>> 

                                                                                                      Nasi partnerzy:

 

 

 

Często zadawane pytania: 

  

 DLA KOGO JEST TEN PROJEKT?

Nie ważne czy jesteś studentem, pracujesz na etacie, jesteś młodą mamą lub bezrobotnym. Projekt jest tak skonstruowany, że każda z wyżej wymienionych osób spokojnie sobie poradzi, o czym świadczą wyniki obecnych partnerów.

 

CZY BĘDĘ MUSIAŁ/A  SIĘ DO CZEGOŚ ZOBOWIĄZYWAĆ?

Do niczego się nie zobowiązujesz.  W każdym momencie, jeżeli stwierdzisz, że to nie jest dla Ciebie, możesz zrezygnować bez podawania przyczyny. Praca jest w pełni bezpieczna.

Nie inwestujesz żadnych swoich pieniędzy.

 

„OK. WSZYSTKO PIĘKNIE, TYLKO CZY KTOŚ JUŻ Z WAMI ZARABIA?”

W naszym projekcie jest już sporo osób, na poparcie wcześniejszych informacji poprosiłem kilku obecnych partnerów projektu, aby pokazali przykładowe wyniki swojej pracy. Mam nadzieję, że za niedługo i Twoje wyniki pojawią się na tej stronie :)

 

Nie znalazłeś/aś odpowiedzi na pytania ? Napisz do nas wiadomość.

Osoby które są z nami średnio powyżej 3 miesięcy zarabiają < 10 000 zł miesięcznie 

 

 

Copyright © ZNBR Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie materiały są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).